Yurt içi satışlarında çok başarılı sonuçların yanı sıra, Laner bugün, Amerika’dan Avustralya’ya, Rusya’dan Afrika’ya, Avrupa’dan Orta Doğu’ya tüm dünyaya ihracat yapmaktadır. 2001 yılında başlayan ihracat faaliyetleri, yeni pazar ve müşterilerin eklenmesi ile sürekli ve hızlı bir gelişme göstermektedir. İleri seviyedeki bilgi birikimi ve tecrübe ışığında Laner, özgün teknik destek sağlama ve özel ihtiyaçlara uygun özel üretim yapma imkânına sahiptir. Misyonumuz; güncel teknolojileri yakından takip ederek, gelişme yönünde sağlam adımlarla ilerlemek, müşterilerimiz nezdinde, uzun yıllar içerisinde edindiğimiz saygınlık ve güveni asla zedelemeden, mevcut başarımızı daim kılmaktır.

1983'te başlayan hikayemiz...

Laner 1983 yılında kurulmuştur. Muhtelif endüstrilere kimyasal madde üreticisi olarak hizmet verdikten sonra, tek bir konuda ihtisaslaşmayı tercih etmiş ve 1991 yılından beri faaliyetlerini UV lak üretim ve geliştirmeye odaklamıştır.
Bugün Laner, başta matbaacılık endüstrisi olmak üzere, UV kaplamanın kullanıldığı tüm iş alanları için uygun UV lak üretimi ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Üretimin sadece UV lak konusuna odaklanmış olması sayesinde, yeni ve mevcut ürünlerin araştırma ve geliştirme süreçleri kesintisiz olarak devam etmektedir.

YILDIR UV LAK SEKTÖRÜNDEYİZ

ÜLKEYE İHRACAT YAPIYORUZ